• Merhaba Ziyaretçi, Tactic Force Klanlar Topluluğuna Hoşgeldin.
  • Merhaba Ziyaretçi, Mevcut sürüm: TFClans 1.0 Forum Geliştirme Sürümü. Sayfamız sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle oluşabilecek hatalar normaldir. Anlayışınız için teşekkürler.

DONANIM Bilişim Dünyasında Veri Depolamanın Önemi

SerhatKaraca

Teknoloji Uzmanı
Teknoloji Uzmanı
Katılım
20 Eyl 2019
Mesajlar
2
Puanları
1
Konum
İzmir
Web sitesi
www.seagate.com
9
2018’de 33 zettabayt olan küresel veri dünyası, 2025’te 175 zettabayta çıkacaktır. Dünyadaki verilerin neredeyse %30'unun gerçek zamanlı olarak işlenmesi gerekiyor. İşletmeniz buna hazır mı?
IDC RAPORUNU OKUYUN


10

The Digitization of the World (Dünyanın Dijitalleşmesi)

IDC’nin, Seagate sponsorluğunda gerçekleştirdiği çığır açan çalışmayı inceleyin. Bu, Data Readiness Condition Index’i (Veri Hazır Olma Durumu Endeksi - DATCON) içeren ilk çalışmadır. Sektörünüzün verilerle nasıl başa çıktığını ve işletmenizin verilerden en yüksek değeri elde etmek için neler yapabileceğini öğrenin.


"Günümüzde, 5 milyardan fazla tüketici her gün verilerle etkileşim kuruyor. 2025’e kadar, bu rakam 6 milyar veya dünya nüfusunun %75'i olacak. 2025'te, ağa bağlı her insanın her 18 saniyede en az bir etkileşimi olacak. Bu etkileşimlerin çoğu, tüm dünyada ağa milyarlarca IoT cihazının bağlı olmasından kaynaklanacak. Bu cihazların, 2025'te 90 ZB'tan fazla veri oluşturması bekleniyor."
—The Digitization of the World (Dünyanın Dijitalleşmesi)


Güvenilir bir disk, işbirliğinin sonucunda ortaya çıkar
Seagate'in işi, sektöründe öncü veri depolama çözümleri geliştirmektir. Sizin de oynayacağınız bir rol vardır. Satın almak için seçtiğiniz diskin türü fark yaratır. Diskin güvenilirliği, cihaz ve yapmanız gerekenler arasında doğru bir uyumluluğun olması sayesinde sağlanır. O hâlde işiniz için doğru diski seçin. Size daha fazla güvenilirlikle geri dönecektir.​


11
 
Üst