• Merhaba Ziyaretçi, Tactic Force Klanlar Topluluğuna Hoşgeldin.
  • Merhaba Ziyaretçi, Mevcut sürüm: TFClans 1.0 Forum Geliştirme Sürümü. Sayfamız sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle oluşabilecek hatalar normaldir. Anlayışınız için teşekkürler.

Genel Call of Duty®: Mobile Çıktı!

Gustav

TFClans.com
Yönetici
Ekip Lideri
Katılım
20 Eyl 2019
Mesajlar
20
Puanları
3
Konum
TF Clan
Genel Bilgiler:
Uzun zamandır beklenen aksiyon oyunu Call of Duty®: Mobile, Activision Publishing, Inc. firması tarafından 30.09.2019 tarihinde piyasaya sürüldü. 2 gün önce piyasaya sürülen oyun 2 gün içinde 10M+ indirime seviyesine ulaştı. 2 günde 800Bin kişi tarafından oylanan oyun, 5 puan üzerinden 4.7 seviyesinde, yani gelen oyların %90'ı 5 yıldız. 74MB olarak inen oyun, 1GB kadar iç güncelleme yapıyor. Gerekli Android sürümü ise şuan için 4.3 ve sonrasını destekliyor. Kısıtlama olarak da " Yüksek Şiddet Kategorisinde."

İçerik Bilgileri:
Resmi CALL OF DUTY® özellikle cep telefonları için tasarlandı. Efsanevi çok oyunculu haritaları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5v5 takımlar halinde hızlı bir ölümüne maç mı? Ürkütücü Zombi ortamı mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Ücretsiz Activision CALL OF DUTY®: MOBILE'da hepsi var.

Tamamen Ücretsiz:
Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

Çok Sevilen Oyun Modlarının Hepsi Burada!:
Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare®
oyunlarının efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılacak. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte
sen de eğlenceye katıl!

Eşsiz Teçhizat Kişiselleştirme Özelliği:
CALL OF DUTY®: MOBILE
'ı oynarken bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet ve skor serisinin kilidini aç ve kazan. Ayrıca, teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları da karşına çıkacak. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi nefes kesen
çok oyunculu PvP modlarında oynarken teçhizatını savaşa yanında getir.

Sosyal ve Rekabet! Ne Ararsan Bu Oyunda!
Rekabet dolu Sıralamalı Mod'da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesici, ücretsiz çok oyunlu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

Karmaşık ve Derin!:
Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana sürekli değişen bir oyunda karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

En iyilerle rekabet etmek için gereken becerilere sen de sahip misin? Call of Duty®: Mobile'ı şimdi indir!
_
Şimdi Call of Duty®: Mobile İNDİR!
Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı olması gerekir.
 
Üst